• a1

Proč mikrokuličky?

M. & R. Tire Products Inc.patentovalo použití mikrokuliček pro vyvažování pneumatiky v roce 1992. Do té doby, nejúspěšnější suchý vyvažovácí produkt byl jemně mletý granulát, který byl aplikován do pneumatiky. Nicméně jsme cítili, že mikrokuličky mohou zlepšit použití granulovaného materiálu jako vyvažovacího materiálu, ve dvou oblastech - sypkost  a trvanlivost.

Sypkost, protože jsme cítili, že látka se lépe pohybuje v reakci na sílu nevyvážení generovaného uvnitř pneumatiky, tím rychleji bude neutralizovat nevývažek a učiní jízdu plynulou.

Magnum Plus Micro Bead photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound

A trvanlivost, protože jsme chtěli, aby vyvažovací materiál zachovával svůj fyzický tvar a velikost po celou dobu své životnosti, protože jakákoli změna jeho fyzikálních vlastností by mohla mít vliv na konzistenci vyvážení.

 

S příchodem systémů sledování vyvážení pneumatik jsme představili náš nejnovější vyvažovací kompozit MAGNUM PLUS, který je plně kompatibilní se systémy sledování tlaku v pneumatikách (TPMS). Mikrokuličky Magnum Plus jsou téměř dvakrát tak velké, jako dříve, jsou z 98% kulaté a jsou pečlivě kalibrovány pro konzistentní velikost. Jsou také potaženy, aby se zabránilo statické elektřině a vlhkosti, což by znemožňovalo jejich volný pohyb uvnitř pneumatik.

 

Granulated Balancing Material photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound
 

Takže s vyvažovacím kompozitem MAGNUM PLUS dostanete vynikající sypkost a trvanlivost ultra hladkých mikrokuliček než s granulovanými a dalšími vyvažovacími materiály, stejně jako kompatibilitu se systémy monitorování tlaku v pneumatikách.

Také další úspory z opětovného využití MAGNUM PLUS v protektorovaných  pneumatikách!

 

Other balancing beads photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound

 

Zvolte Si Jazyk

Seznam rychlých faktů

Vyvažovací  kompozit  Magnum  Plus:

  • Vydrží po celou dobu životnosti pneumatiky
  • Snadno se instaluje 
  • Neustále se přizpůsobuje opotřebení
  • Není třeba znovu vyvažovat
  • Je kompatibilní s TPMS
  • Může být znovu použit v pneumatikách přívěsů