• a2

Prečo mikroguličky?

M. & R. Tire Products Inc.patentovalo použitie mikroguliček pre vyvažovanie pneumatiky v roku 1992. Do tejto doby, najúspešnejší suchý vyvažovací produkt bol jemne mletý granulát, ktorý bol aplikovaný do pneumatiky. Avšak, cítili sme, že mikroguličky môžu zlepšiť použitie granulovaného materiálu ako vyvažovacieho materiálu, v dvoch oblastiach - sypkosť  a trvanlivosť.

Sypkosť, pretože sme cítili, že čím lepšie sa látka pohybuje v reakcii na silu nevyváženia generovaného vo vnútri pneumatiky, tým rýchlejšie bude neutralizovať nevyváženosť a urobí jazdu plynulou.

Magnum Plus Micro Bead photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound

A trvanlivosť, pretože sme chceli, aby vyvažovací materiál zachovával svoj fyzický tvar a veľkosť po celú dobu svojej životnosti, pretože akákoľvek zmena jeho fyzikálnych vlastností by mohla mať vplyv na konzistenciu vyváženia.

 

S príchodom systému sledovania vyváženia pneumatík sme predstavili náš najnovší vyvažovací kompozit MAGNUM PLUS, ktorý je plne kompatibilný zo systémami sledovania tlaku v pneumatikách (TPMS).

Mikroguličky Magnum Plus sú skoro dvakrát tak veľké, ako predtým, sú z 98% guľaté a sú starostlivo kalibrované pre konzistentnú veľkosť. Sú tiež potiahnuté, aby sa zabránilo statickej elektrine a vlhkosti, čo by znemožňovalo ich voľný pohyb vo vnútri pneumatík.

 

Granulated Balancing Material photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound
 

Takže s vyvažovacím kompozitom MAGNUM PLUS dostanete vynikajúcu sypkosť a trvanlivosť ultra hladkých mikroguliček než s granulovanými a ďalšími vyvažovacími materiálmi, rovnako ako kompatibilitu zo systémami monitorovania tlaku v pneumatikách.

A tiež ďalšie úspory z opätovného využitia MAGNUM PLUS v protektorovaných  pneumatikách!

 

Other balancing beads photo for technical bulleting on how to  install Magnum Plus Tire Balancing Compound

 

Zvoľte Si Jazyk

Zoznam rýchlych faktov

Vyvažovací  kompozit  Magnum  Plus:

  • Vydrží celú dobu životnosti pneumatiky
  • Ľahko sa inštaluje 
  • Neustále sa prispôsobuje opotrebovaniu
  • Nie je treba znovu vyvažovať
  • Je kompatibilný s TPMS
  • Môže byť znovu použitý v pneumatikách prívesov